IPC-HDW5541TM-ASE-S3-B - 2,8 mm - černá 5Mpix Starlight, 50m, AI, FD, PC, SMD3.0, SSA, MIC, audio, alar
Venkovní černá dome ball IP kamera WizMind S, 5 Mpix, objektiv 2,8 mm (úhel 111°), IR přísvit 50 m, mikrofon. AI, IVS pravidla, perimetr, klasifikace objektů osoba/vozidlo SMD 3.0, detekce tváří, přidaný a zmizelý objekt, počítání...
Kód produktu: 2306-077 EAN: 6923172578686 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizMind S |
| Snímací prvek | 1/2.7" 5Megapixel progressive CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0009 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0005 lux@F1.6( B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, SMD 3.0, Smart Object Detection, AI SSA |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 50 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 111° |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2960 x 1668 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 5 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence, IVS pravidla, ochrana perimetru s klasifikací objektů osoba vozidlo SMD 3.0, detekce tváří, přidaný a zmizelý objekt, počítání osob, metadata, inteligentní detekce zvuku, heat mapy |
| Nastavitelné funkce | AI, IVS, SMD, AI SSA, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, defog, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Alarm I/O | 1 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 1 channel out: 300 mA 12VDC |
| SD karta | Micro SD (max.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE/ePoE nebo 12 VDC/Basic: 4 W (12 VDC); 5.8 W (PoE) Max. (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 6.2 W (12 VDC); 8.3 W (PoE) |
| Napájení ePoE | ano |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















