IPC-HFW1439TL1-A-IL-B - 2,8 mm - černá 4Mpix, 30m IR a 30m bílé LED, Entry Series, integrovaný mikrofon
Venkovní černá kamera řady Entry Series, Smart Dual přísvit. Detekce člověka, Smart hledání. Integrovaný mikrofon. Napájení PoE nebo 12 VDC.Typ zařízeníIP kameraProvedeníBulletŘadaEntry SeriesSnímací prvek1/2.9" CMOSSvětelná...
Kód produktu: 2601-644 EAN: 8595584668460 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | Entry Series |
| Snímací prvek | 1/2.9" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.006 lux@F1.6 (Color,30 IRE) 0.0006 lux@F1.6 (B/W,30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní videoanalýza | Human Detection, Smart Search |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobražuje černobílý obraž, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obražu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nast |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 30 m (IR LED) 30 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2.8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 94° |
| Smart Dual Light | ano |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2560 × 1440 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 2560 × 1440@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC/PoE (802.3af); Basic: 2 W (12 VDC); 2.9 W (PoE) Max. (H.265 + intelligence on+ WDR + illuminator intensity): 6.4 W (12 VDC); 7.7 W (PoE) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















