IPC-HFW1539DTK1-SAW-IL - 2,8 mm - 5Mpix, 30m IR, 20m bílá LED, Wi-Fi 6, detekce osob a vozu, mikrofon
IP kamera řady Wi-Fi Series, detekce pohybu, SMD detekce osob, integrovaný mikrofon. Slot pro micro SD kartu. Napájení 12 VDC (součástí).Typ zařízeníIP kameraProvedeníBulletŘada5MP Fixed-focal WiFi Bullet Network CameraSnímací...
Kód produktu: 2509-054 EAN: 6939554980527 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | 5MP Fixed-focal WiFi Bullet Network Camera |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.007 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0007 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | Human Detection, Vehicle Detection |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nast |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 30 m (IR 850 nm) 20 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 104° |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2880 × 1620 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 2880 × 1620@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 640 × 360@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+, H.265, H.264+, H.264, H.264B; H.264; H.264H; H.265; |
| Integrovaný mikrofon | Integrovaný mikrofon |
| SD karta | Micro SD karta (podpora max. 256 GB) |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC (±30%),Basic: 2.4 W (12 VDC); Max.: 4.3 W (12 VDC) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















