IPC-HFW2449T-ZAS-IL - 2,7-13,5 mm - 4Mpix Starlight, 60m, AI, MIC, SMD Plus, popl.
Venkovní IP řady WizSense snímač Starlight, 4 Mpix, obj. f=2,7-13,5 mm (97°-28°), AI SMD+ pro perimetr s detekcí osob/vozidel. IR přísvit 60 m a 60 m bílé LED, mikrofon, micro SD, poplach I/O, D/N mechanický IR filtr. AI, IVS, WDR, 3D...
Kód produktu: 2409-176 EAN: 6939554923562 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | WizSense |
| Snímací prvek | 1/2.9” 4Megapixel progressive CMOS |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Světelná citlivost | 0.006 lux@F1.5 (Color, 30 IRE) 0.0006 lux@F1.5 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Smart Dual Illumination, Artifical Inteligence, Perimeter protection, SMD Plus |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru |
| Přísvit | 60 m IR LED a 60 m bílé LED |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-13,5 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 97°-28° |
| Smart Dual Light | ano |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 x 1520 px |
| Rychlost snímkování | 20 sn/s při 4 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence + IVS pravidla - ochrana perimetru a detekce pohybu SMD Plus s klasifikací objektů |
| Nastavitelné funkce | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 VDC/Basic: 2.6 W (12 VDC); 3.1 W (PoE), Max. (H.265 + intelligence + WDR + warm light): 10.2 W (12 VDC); 12.7 W (PoE) |
| Typ PoE | 12,7 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















