IPC-HFW2849M-S-B-PRO - 3,6 mm - 8Mpix Smart Dual přísvit, 30m, AI, SMD Plus, MIC
Venkovní bullet IP řady WizSense dual přísvit, mikrofon, AI, vysoká citlivost snímače. Nočním režimu používá IR přísvit, který zobrazuje černobílý obraz, při detekci osoby/vozidla aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní...
Kód produktu: 2506-020 EAN: 6939554956508 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | WizSense 2 Series |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0008 lux@F1.0 |
| Inteligentní funkce | Smart Search, SMD Plus, IVS (Perimeter Protection) |
| Noční režim | umožňuje barevné snímání 24/7 za podmínky dostatečného světla v prostoru, ale současně je kamera doplněna bílým LED světlem pro rozšířené možnosti instalace do prostor s nedostatkem osvětlení |
| Přísvit | 30 m (bílé světlo) |
| WizColor | ano |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 93° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 × 2160 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 3840 × 2160@(1–20 fps)/2688 × 1520@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 256 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC (±30%); PoE (802.3af),Basic: 2.4 W (12 VDC); 3.2 W (PoE); Max.: 6.2 W (12 VDC); 7.5 W (PoE) (H.265+ inteligence + WDR + intenzita přísvitu) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















