IPC-HFW3449T1-AS-PV-PRO - 2,8 mm - 4Mpix, 50m IR a 50m bílé LED, WizColor, dual mikrofon+repro, SMD 4.0
Venkovní IP kamera řady WizSense 3 Series. WizColor citlivost snímače, Smart dual přísvit, duální mikrofon a integrovaný reproduktor pro aktivní zastrašování a obousměrnou audio komunikaci. IVS ochrana perimetru, SMD 4.0 detekce...
Kód produktu: 2510-076 EAN: 6923172568960 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | WizSense 3 Series |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0001 lux@F1.0(Color,30IRE) 0.0001 lux@F1.0(B/W,30IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | IVS (Perimeter Protection), SMD 4.0, AcuPick, Face Detection, Smart Search, AI SSA |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| WizColor | ano |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 50 m (IR 850 nm) 50 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 111° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 × 1520 px |
| Rychlost snímkování | Main stream: 2688 × 1520@(1 fps–25/30 fps) Sub stream: 1920 × 1080@(1 fps–25/30 fps) Third stream: 1920 × 1080@(1 fps–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | AI H.265; AI H.264; H.265+; H.264+; H.265; H.264; H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | 1/1 |
| Integrovaný mikrofon a reproduktor | Integrovaný duální mikrofon, Integrovaný reproduktor |
| Alarm I/O | 1 vstup: napěťový kontakt, 5 mA 3–5 VDC/1 výstup: napěťový kontakt, 300 mA 12 VDC |
| SD karta | FTP;SFTP; Micro SD card (support max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC/PoE+ (802.3at) Basic: 4.3 W (12 VDC); 6.2 W (PoE) Max. (H.265 + WDR + warm light+siren and light active deterrence + intelligence on): 11.8 W (12 VDC); 15.1 W (PoE) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















