IPC-HFW3549T1-ZAS-PV - 2,7 - 13,5 mm - 5Mpix, dual IR 50m, 40m bílé LED, SMD4.0, dual MIC, akt. zastrašení, QuickPick
Venkovní IP řady WizSense dual přísvit, AI SMD 4.0, aktivním zastrašení, mikrofon. Nočním režim používá IR přísvit, který zobrazuje černobílý obraz, při detekci osoby/vozidla aktivuje bílé LED světlo a změní režim obrazu na...
Kód produktu: 2401-096 EAN: 6923172535450 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Počet prvků | Bullet |
| Řada | WizSense Series |
| Snímací prvek | 1/2.7" 5Megapixel Progressive scan CMOS |
| Světelná citlivost | 0.003 lux@F1.0 (Color, 30 IRE) 0.0003 lux@F1.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (illuminator on) |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, Active Deterrence, SMD 4.0, Smart Dual Light, Quick Pick |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 50 m IR LED a 40 m bílé LED |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-13,5 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 113°-36° |
| Smart Dual Light | ano |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2960 x 1668 px |
| Rychlost snímkování | 20 sn/s při 5 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | chytrá detekce pohybu SMD4.0 a ochrana perimetru s kategorizací objektů čověk a vozidlo, funkce Quick Pick, chytré hledání |
| Nastavitelné funkce | AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, Smart Illumination, Defog, Image Rotation, Mirror, Privacy Masking |
| Audio I/O | integrovaný duální mikrofon a reproduktor s možností přehrávání přednastaveného i vlastního oznámení, obousměrná komunikace |
| Alarm I/O | 1 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 1 channel out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 VDC/Basic: 3.3 W (12 VDC); 4.4 W (PoE) Max. (H.265+main stream/IR intensity+warm light on): 7.4 W (12 VDC); 8.7 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















