IPC-HFW3842T-ZAS-B - 2,7-12 mm - černá, 8Mpix Starlight, 60m, audio, alarm I/O, MIC, AI, SMD4.0, SSA, Q
Venkovní kamera WizSense snímač Starlight. Chytrá detekce pohybu SMD 4.0, perimetr s kategorizací objektů člověk/vozidlo. AI SSA pro dynamické přizpůsobení obrazu, QuickPick, chytré hledání. 8 Mpix rozlišení, smart IR přísvit 60...
Kód produktu: 2312-067 EAN: 8595584658386 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | WizSense Series |
| Snímací prvek | 1/1.8” 8Megapixel progressive CMOS |
| Světelná citlivost | 0.003 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0005 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, SMD 4.0, Quick Pick, AI SSA |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 60 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-12 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 113°-47° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 x 2160 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 8 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | chytrá detekce pohybu SMD 4.0 a ochrana perimetru s kategorizací objektů čověk a vozidlo, funkce AI SSA pro dynamické přizpůsobení obrazu světelným podmínkám prostředí, funkce Quick Pick, chytré hledání |
| Nastavitelné funkce | AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, Smart Illumination, Defog, AFSA, Image Rotation, Mirror, Privacy Masking |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Alarm I/O | 1 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 1 channel out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 VDC/Basic: 3.6 W (12 VDC); 4.4 W (PoE) Max. (WDR + IR intensity + Intelligence): 8.9 W (12 VDC); 10.4 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















