IPC-HFW3849T1-AS-PV-S5-B - 2,8 mm - černá 8Mpix, 30m IR a 30m bílé LED, WizSense 3, mikrofon, repro
černá Bullet IP kamera řady WizSense 3 Series, Smart Dual přísvit, IVS ochrana perimetru, SMD detekce člověk/vozidlo, inteligentní vyhledávání. AcuPick auto hledání pohybujících se objektů. AI SSA dynamické přizpůsobení obrazu,...
Kód produktu: 2507-119 EAN: 8595584665780 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | WizSense série |
| Snímací prvek | 1/2.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.004 lux@F1.0 (Color, 30 IRE); 0.0004 lux@F1.0 (B/W, 30 IRE); 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | AI SSA, AcuPick, IVS (Perimeter Protection), SMD, Smart Search, Face Detection (Full Image) |
| Noční režim | umožňuje barevné snímání 24/7 za podmínky dostatečného světla v prostoru, ale současně je kamera doplněna bílým LED světlem pro rozšířené možnosti instalace do prostor s nedostatkem osvětlení |
| Full-color | 30 m (IR 850 nm) 30 m (bílé světlo) |
| Smart Dual Light | ano |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 106° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 × 2160 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 3840 × 2160@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) Třetí stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265 AI, H.265+, H.264AI, H.264+, H.264, MJPEG |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný duální mikrofon |
| Alarm I/O | 1 vstup: napěťový kontakt, 5 mA 3–5 VDC/1 výstup: napěťový kontakt, 300 mA 12 VDC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC/PoE (802.3af),Basic: 4.5 W (12 VDC), 5.8 W (PoE); Max. (WDR + přísvit + inteligence): 7.7 W (12 VDC), 9.4 W (PoE) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















