IPC-HFW5241T-ASE-S3 - 2,8 mm - 2Mpix, 80 m, detekce WizMind Series S, Alarm I/O, MIC, ePoE, antivandal
Bullet IP řady WizMind Series S, IVS ochrana perimetru, inteligentní detekce objektů, SMD detekce člověk/vozidlo 3.0. AI SSA dynamické přizpůsobení obrazu, detekce tváří, počítání osob, heatmapa, metadata, inteligentní...
Kód produktu: 2403-038 EAN: 6923172584458 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | WizMind Series S |
| Snímací prvek | 1/2.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0007 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0004 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | IVS (Perimeter Protection); Smart Object Detection; SMD 3.0; AI SSA; Face Detection; People Counting; Heat Map; Video Metadata; Smart Search; Smart Sound Detection |
| Inteligentní videoanalýza | IVS (ochrana perimetru); inteligentní detekce objektů; SMD (detekce člověka a vozidla) 3.0; AI SSA (dynamické přizpůsobení obrazu světelným podmínkám prostředí); detekce obličejů; počítání osob; tepelná mapa; metadata videa; inteligentní vyhledávání; inteligentní detekce zvuku |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 80 m (IR 850 nm) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 106° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 × 1080 px |
| Rychlost snímkování | Main stream: 1080p@1–25/30 fps) Sub stream: D1@(1–25/30 fps) Third stream: 1080p@(1–25/30 fps) Fourth stream: 720p@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Alarm I/O | 1 channel in: wet contact, 5 mA 3V–5 VDC/1 channel out: wet contact, 300mA 12V DC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD card (support max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Enhancement Base-T) |
| Napájení | 12 VDC/PoE (802.3af)/ePoE Basic: 4.1 W (12 VDC); 5.2 W (PoE) Max. (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 8.3 W (12 VDC); 9.8 W (PoE) |
| Napájení ePoE | ano |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















