IPC-HFW5541T-ASE-S3-B - 2,8 mm - černá 5Mpix Starlight, 80m, AI, SMD3.0, popl., antiv., ePoE
Venkovní antivandal IP řady WizMind, Starlight, AI SMD 3.0 pro ochranu perimetru detekce osob/vozidel. 5 Mpix rozlišení, smart IR přísvit 80 m, objektiv 2,8 mm (102°), micro SD karta, poplachové I/O. Tato řada nabízí detekci pohybu, AI...
Kód produktu: 2306-094 EAN: 6923172578693 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | WizMind |
| Snímací prvek | 1/2.7” 5Megapixel progressive scan CMOS |
| Světelná citlivost | 0.005 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0005 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, People counting, Face detection, Abandoned object, missing object, Heat map, SMD 3.0, ePoE |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 80 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 102° |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2592 x 1944 px |
| Rychlost snímkování | 20 sn/s při 5 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence + IVS pravidla - ochrana perimetru, rozpoznání osoby a vozidla, klasifikace objektů SMD 3.0, počítání osob, detekce tváře, přidaný objekt, chybějící objekt, heat mapy |
| Nastavitelné funkce | AI, IVS, SMD 3.0, ROI, WDR, Defog, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | 1/1, RCA port |
| Alarm I/O | 1 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 1 channel out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE/ePoE nebo 12 VDC/2.4 W (12 VDC); 3 W (PoE) Max. (H.265 + three streams + intelligence on + IR on ): 7.1 W (12 VDC); 8.4 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Napájení ePoE | ano |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















