IPC-MFW5241T2-E3-ASE-V1 - 3,6 mm - 3x 2Mpix, 100m IR, perimetrická ochrana, aktivní zastrašení, ePoE
Speciální IP kamera pro perimetrickou ochranu se třemi objektivy (3 streamy pro 3 kanály v NVR), řada WizMind Series, IVS (ochrana perimetru); detekce člověka a vozidla až do vzdálenosti 100 m, integrovaný mikrofon a reproduktor (možnost...
Kód produktu: 2604-022 EAN: 6939554941153 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Perimetrické |
| Řada | WizMind Series |
| Snímací prvek | 3 x 1/2.8" CMOS |
| Světelná citlivost | Channel 1: 0.0007 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0004 lux@F1.6 (B/W,30 IRE) 0 lux (Illuminator on) Channel 2: 0.004 lux@F2.0 (Color, 30 IRE) 0.0005 lux@F2.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) Channel 3: 0.008 lux@F2.8 (Color, 30 IRE) 0.0008 lux@F2.8 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | IVS (Perimeter Protection) |
| Inteligentní videoanalýza | IVS (ochrana perimetru); detekce člověka a vozidla |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 100 m (IR 850 nm) |
| Typ objektivu | 1. fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 100° |
| Typ objektivu | 2. fixní |
| Objektiv | 12 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 30° |
| Typ objektivu | 3. fixní |
| Objektiv | 25 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 15° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 × 1080 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| Otáčení kamery (Pan) | 0°–360° |
| Naklápění kamery (Tilt) | 0°–70° |
| Náklon kamery (Roll) | 0°–360° |
| Audio I/O | integrovaný duální mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace) |
| Alarm I/O | 2 channels in: wet contact, 5 mA 3–5 VDC/2 channels out: wet contact, 300 mA 12 VDC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD card (support max. 1 TB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC (±30%); PoE+(802.3at); ePoE Basic: 4.3 W (12 VDC); 5.5 W (PoE) Max.: 22.1 W (12 VDC); 23.6 W (PoE) (intelligence on + IR on + speaker on) |
| Napájení ePoE | ano |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















