IPC-PFW5849-A180-E2 - 3,6 mm - 8Mpix Starlight full color, 180°, bílé LED 40m, AI, MIC, EPTZ, ePoE
Starlight full color panorama IP kamera řady WizMind AI s vysokou citlivostí snímače. Kamera má 2 fixní objektivy 3,6 mm a výsledný panorama (úhel záběru 180°) má rozlišení 8 Mpix při 25 snímků/s. Bílý LED přísvit 40 m pro...
Kód produktu: 2211-133 EAN: 6923172582485 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Panorama |
| Řada | WizMind |
| Snímací prvek | 1/1.8” 2 × 4Megapixel progressive CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0005 lux@F1.0 (Color, 30 IRE) 0.0002 lux@F1.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter Protection, Heat Map, People Counting, Smart Object Detection, ePTZ, ePoE, Full Color |
| Noční režim | režim DEN/NOC - elektronický |
| Přísvit | 40 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 180° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 4096 x 1800 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 8 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 140 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence + IVS pravidla - ochrana perimetru a detekce pohybu SMD s klasifikací objektů, počítání osob, heat mapy |
| Nastavitelné funkce | AI, IVS, SMD, SSA, ROI, WDR, Defog, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon a reproduktor s možností přehrávání přednastaveného i vlastního oznámení, obousměrná komunikace |
| Alarm I/O | 1/1 |
| SD karta | Micro SD (max.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE+/ePoE nebo 12 VDC/4.8 W (12 VDC); 5.5 W (PoE), max. (WDR + intelligence + warm light + SPK): 10.5W (12 VDC); 11.8 W (PoE) |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Napájení ePoE | ano |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















