IPC-UDBW3258R-ZAS - 2,7-13,5 mm - 2Mpix Starlight, IR 40m, MIC, SMD Plus, audio a alarm I/O, antivandal
Venkovní antivandal kamera řady WizSense Series. Integrovaný mikrofon. Chytrá detekce pohybu SMD+ ochrana perimetru s kategorizací objektů člověk/vozidlo. 2 Mpixí, smart IR přísvit 40 m, objektiv 2,7-13,5 mm (úhel 108°-30°). Slot pro...
Kód produktu: 2404-038 EAN: 6939554944550 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | WizSense Series |
| Snímací prvek | 1/2.8” 2Megapixel progressive CMOS |
| Světelná citlivost | 0.002 Lux@F1.5 (Color, 30IRE) 0.0002Lux@F1.5 (B/W, 30IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, SMD Plus |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 40 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-13,5 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 108°-30° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | chytrá detekce pohybu SMD Plus a ochrana perimetru s kategorizací objektů člověk a vozidlo |
| Nastavitelné funkce | BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, Smart Illumination, Image Rotation, Mirror, Privacy Masking |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon, 1/1 |
| Alarm I/O | 1 channel in: wet contact, 5 mA 3V–5 VDC / 1 channel out: wet contact, 300mA 12V DC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 VDC/Basic: 1.8 W (12 VDC); 2.6 W (PoE) Max. (H.265+intelligence on +WDR +IR on): 6.3 W (12 VDC); 7.2 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















