IPC-UFW3559S-S-IL - 2,8 mm - 5Mpix, 30m IR a 30m bílé LED, MIC, SMD Plus
Bullet kamera řady WizSense Series s technologií Smart Dual přísvit, 30 m IR a 30 m bílé LED, IVS (ochrana perimetru), detekce osob, SMD Plus (detekce člověka a vozidla), 5 Mpix při 20 sn/s, obj. f=2,8 mm (úhel 111°), D/N mechanický IR...
Kód produktu: 2404-047 EAN: 6939554946073 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | WizSense Series |
| Snímací prvek | 1/2.9" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.007 Lux@F1.6(Color,30IRE) 0.0007 Lux@F1.6(B/W,30IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | IVS (Perimeter Protection); SMD; Smart Search |
| Inteligentní videoanalýza | IVS (ochrana perimetru); detekce osob; SMD Plus (detekce člověka a vozidla) |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 30 m (IR 850 nm) 30 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 111° |
| Smart Dual Light | ano |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2560 × 1920 px |
| Rychlost snímkování | Main stream: 2960 × 1668@(1–20 fps)/2688 × 1520@(1–25/30 fps) sub stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| Otáčení kamery (Pan) | 0°–360° |
| Naklápění kamery (Tilt) | 0°–90° |
| Náklon kamery (Roll) | 0°–360° |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| SD karta | Micro SD card (256 GB); FTP |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | PoE nebo 12 VDC/Basic: 2.2 W (12 VDC); 2.9 W (PoE) Max. (H.265+ max. resolution + max. stream+ WDR + warm light intensity + IVS): 4.6 W (12 VDC); 5.5 W (PoE) |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















