JA-111H-AD TRB - sběrnicový modul ovládání kontaktem
Modul slouží k připojení libovolného ovládacího zařízení (s kontaktními nebo pulzními výstupy) do systému JABLOTRON 100+ a poskytuje pro něj napájení ze sběrnice ústředny. Tento vestavný modul lze umístit přímo do...
Kód produktu: 0106-399 EAN: 8595614115384 Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ modulu | sběrnicový modul ovládání systému |
| Adresace detektoru v systému | jedna pozice |
| Napájení | ze sběrnice ústředny 12 V (9 ... 15 V) |
| Proudový odběr | 5 - 12 mA |
| Počet vstupů | 1 |
| Tamper vstup | ano, pevně nastaven |
| Ovládání PGM výstupů | ano, PGM v systému |
| Reakční doba vstupu | 0,1 s - 300 s |
| Maximální zatížení | 50 mA |
| Aktivační vstupy | pulsní pro dvouvodičové/stavové pro jednovodičové ovládání |
| Přenos signálu | tamper, zajištění, porucha/odjištění systému |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















