JA-114HN - sběrnicový modul 4 vstupů a 4 výstupů
Modul JA-114HN je vhodný především pro rekonstrukce drátových alarmů, kdy se detektory zachovávají. Časté použití je i pro ovládání více spotřebičů pomocí PG výstupů. Pomocné napájení umožňuje dodat proud pro posilovací...
Kód produktu: 0104-724 EAN: 8595614115100 Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ modulu | vstupně výstupní modul |
| Napájení | ze sběrnice ústředny 12 V (9…15 V) |
| Proudový odběr | 25 mA + spotřeba připojených zařízení |
| Počet vstupů | 4 |
| Max. měřený odpor na vstupu | 20 kOhm |
| Max. délka přívodů ke vstupům | 100 m |
| Počet výstupů | 4 x optorelé |
| Max. proud / napětí spínané každým výstupem | 500 mA / 38 V |
| Max. proud z výstupu +U (elektronická pojistka) | 200 mA |
| Tamper | ano, spínač na desce |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















