JA-123E-NFC - sběrnicová venkovní klávesnice s RFID 13,56MHz
Klávesnici se čtečkou bezdotykových čipů lze použít k aktivaci PG výstupu a tím např. k ovládání přístupu (dveřního zámku) nebo k ovládání zabezpečovacího systému. Nepodporuje NFC v mobilních telefonech.Typ...
Kód produktu: 2409-114 EAN: 8595614130189 Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ klávesnice | Sběrnicová venkovní klávesnice se čtečkou |
| Napájení | ze sběrnice ústředny (9…15 V) |
| Proudový odběr | 15 mA při záloze (klidový) |
| Proudový odběr | 80 mA maximální |
| Karta | 13,56 MHz |
| Pracovní frekvence | RFID karty - NFC, Mifare Classic, DESFire, 4, 7 Byte UID |
| Délka přívodního kabelu | 3,0 m |
| Stupeň krytí | IP65 |
| Barva modulu | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















