JA-150R* - opakovač radia pro JA-100
Slouží pro prodloužení komunikační vzdálenosti a zvýšení spolehlivosti přenosu v rozsáhlých instalacích. Opakuje signál všech jednosměrných periferií z JABLOTRON 100+. Podporuje i neadresné PG moduly, jednosměrné klíčenky a...
Kód produktu: 0103-082 EAN: 8595614115377 Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ modulu | Jednosměrný opakovač signálu |
| Napájení | 110 – 230 V AC/50 – 60 Hz |
| Proudový odběr | max. 1 W (při 230 V AC) |
| Záložní akumulátor | NiCD 4,8V 900 mAh (BAT-4V8-N900) |
| Životnost akumulátoru | cca 4 roky |
| Frekvence | 868 MHz |
| Dosah | cca 300 m (volný terén) |
| Anténa | vnitřní |
| Určeno pro | Detektory řady JA-15x |
| Určeno pro | Detektory řady JA-18x |
| Určeno pro | Klíčenky JA-154J MS, JA-152J MS, JA-164J, JA-162J |
| Určeno pro | PG moduly JA-150N, JA-151N |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















