JA-155P* - bezdrátový stropní PIR
Výrobek je bezdrátovým komponentem systému JABLOTRON 100+. Slouží k prostorové detekci pohybu osob v interiéru budov. Oproti standardním PIR detektorům pohybu z řady JABLOTRON 100+ je tento detektor určen pro instalaci na...
Kód produktu: 0109-810 EAN: 8595614117272 Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | bezdrátový stropní PIR |
| Napájení | Až 2x CR123A (3 V/1500 mAh) |
| Životnost baterií | 1x CR123A 2 roky/2x CR123A 4 roky |
| Pracovní frekvence | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | až 300 m (volný terén) |
| Montážní výška | 2,5 - 3,5 m nad úrovní podlahy |
| Úhel záběru (horizontální) | 360°/11 m (ve 3,5 m instalační výšky) |
| Kompatibilita | F-Link 2.0.0 a vyšší |
| Barva krytu | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















