JA-158P* - bezdrátový venkovní PIR
Bezdrátový PIR detektor JA-158P je určen k detekci narušení venkovního prostoru člověkem. Jedná se o venkovní detektor firmy Optex, doplněný vysílačem, kompatibilním se systémem JABLOTRON 100+.Typ zařízeníBezdrátový PIR detektor...
Kód produktu: 0100-104 EAN: 8594052539752 Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | Bezdrátový PIR detektor JA-158P je určen k detekci narušení venkovního prostoru |
| Napájení | 2 x Lithiová baterie typ CR123A (3 V, 1500 mAh) Upozornění: Baterie nejsou součástí balení |
| Životnost baterií | 2 x (3 x) CR123A, cca 3 roky (4 roky) při nastaveném šetřícím režimu 120 s |
| Alternativní napájení (nemusí být) | 2 x Lithiová baterie typ LS(T)14500 (3,6 V, AA) Upozornění: Baterie nejsou součástí balení |
| Životnost baterií | 2 x (3 x) LS(T)14500, cca 3 roky (4 roky) při nastaveném šetřícím režimu 120 s |
| Pracovní frekvence | 868,1 MHz |
| Dosah signálu | až 300 m na přímou viditelnost |
| Detekční plocha | 12 m / 85 °; 94 segmentů |
| Montážní výška | 2,5 - 3,0 m |
| Detekce pohybu | 0,3 – 1,5 m / s |
| Spořič | volitelně 5 s nebo 120 s |
| Krytí | IP55 |
| Použití (prostředí) | IV dle ČSN EN 50131-1 |
| Váha | 620 g |
| Barva krytu | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















