JA-161PB* - bílá - bezdrátový PIR + rozbití skla
Detektor pohybu s integrovaným detektorem tříštění skla poskytuje 2 nezávislé funkce v jednom těle. Standardní PIR detektor reaguje na pohyb vyhodnocováním změn v teplotním obrazu prostoru. Vestavěný GB detektor reaguje na změnu...
Kód produktu: 2508-170 EAN: 8595614129466 Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | bezdrátový PIR + rozbití skla |
| Napájení | 2x alkalické baterie, typ LR6 (AA) 1,5 V |
| Životnost baterií | cca 2 roky |
| Pracovní frekvence | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | až 500 m (přímá viditelnost) |
| Proudový odběr | 53 µA/50 mA |
| Montážní výška | 2,2 - 2,5 m nad úrovní podlahy |
| Dosah PIR | 110 ° / 12 m (se základní čočkou) |
| Dosah audio | 90°/9 m |
| Barva krytu | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















