Barevné noční fotografie a video z KG795W

Vážení přátelé, příznivci fotopastí,

přinásíme Vám další barevné noční fotografie z fotopasti KeepGuard KG795W, které nám poslal její spokojený uživatel, kterému tímto děkujeme. Na fotografiích a videu můžete vidět noční život v krásných denních barvách. Chcete se dozvědět více informací o této fotopasti? Pokud ano, přejděte na produktovou kartu kliknutím na: Fotopast KeepGuard KG795W.

Pokud byste si nevěděli rady s výběrem vhodné fotopasti, kontaktujte náš tým techniků, kteří vám doporučí vhodnou fotopast k vašim účelům. Kontaktovat nás můžete na bezplatné telefonní lince 800 140 144 nebo e-mailu oxe@oxe.cz.

 

 

 

 

 

Kromě barevných nočních fotografií děkujeme zákazníkovi, který nám poslal své úlovky pořízené během dne, taktéž z fotopasti KeepGuard KG795W.

 

 

 

Pokud máte i Vy některé zajímavé fotografie nebo videa pořízená fotopastí, neváhejte nám je poslat, rádi je na našem webu zveřejníme.

 

Kolektiv Oxe.cz

Bezplatná linka: 800 140 144

E-mail: oxe@oxe.cz

Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím