Fotopast OXE HORNET 4G - novinka v GSM fotopastech!

Vážení přátelé,

  dovolte nám představit Vám skvělou novinku na trhu, a to fotopast s odesíláním foto OXE HORNET 4G. Fotopast OXE HORNET 4G díky opravdu skvělým fotografiím, kvalitě zpracování, variabilitě nabíjení atd. řadíme do nejvyššího segmentu fotopastí.

Fotopast na první pohled zaujme prvotřídním maskováním, které je určené do české přírody. Díky skvělému maskování zapadne do podmínek českých lesů, kde nenaruší přirozený chod přírody. Můžete jí tak využít jako fotopast na medvědy, vlky, rysy, jeleny, srny, divoká prasata, jezevce a jinou lesní zvěř. Krom toho díky rychlé spoušti 0,1 s je vhodná i pro zaznamenání různých druhů ptáků.

  Co se týče designu a jeho praktičnosti, umístili jsme na předním panelu fotopasti dvě průchozí oka na protažení lanového zámku o tloušťce 8 mm. Čímž lze tento model velmi dobře zabezpečit proti zlodějům.

  Co je však revoluční novinkou je systém napájení fotopasti. Fotopast OXE HUNTER 4G můžete totiž napájet klasicky 8 kusy tužkových AA baterií, nebo 4 kusy nabíjecích článků typu 18650. 

 Fotopast OXE HORNET 4G disponuje jednou anténou pro příjem 4G signálu, který je stabilní i ve zhoršených podmínkách. Z toho vyplývá, že fotopast má GSM modul pro odesílání pořízených snímků prostřednictvím MMS zpráv na mobilní zařízení nebo e-mail. Celkem můžete nastavit odesílání fotografií až na 4 emaily, nebo 4 telefonní čísla.  Foto rozlišení je 30 MP a spousta dalšího.

  K fotopasti OXE HORNET 4G lze opět připojit solární panel OXE Solar Charger, který byl vyroben přímo na míru fotopastem OXE. Ty s ním tedy fungují skutečně skvěle.

  Samozřejmostí je velký 2,4" displej s kompletně českým menu. Nastavení a ovládání fotopasti je tak velmi jednoduché. Stačí zadat jenom Váš přijímací email a fotopast OXE HORNET 4G ihned funguje.

  Fotopast máme skladem, připravenou ihned k expedici

Obsah balení fotopasti:

Volitelné příslušenství pro fotopast:

 

Fotopast HORNET 4G + SIM karta O2

 Pro více informací přejděte na produktovou kartu fotopasti: OXE HORNET 4G

  

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonu +420 725 846 783 nebo e-mailu oxe@oxe.cz.

Kolektiv Oxe.cz

Novinky


Naše fotopasti OXE v Libovkách Pepy Libického

Vážení přátelé, příznivci fotopastí, věříme, že mezi vámi je i spoustu kutilů, a tak vám neunikl dnešní díl pořadu Libovky Pepy Libického, ve kterém byla prezentována fotopast...

Více info  

Fotopast OXE HORNET 4G - novinka v GSM fotopastech!

Vážení přátelé, dovolte nám představit Vám skvělou novinku na trhu, a to fotopast s odesíláním foto OXE HORNET 4G. Fotopast OXE HORNET 4G díky opravdu skvělým fotografiím, kvalitě...

Více info  

WoHi - uvedení nové značky outdoorových produktů na trh

Vážení přátelé, milí zákazníci, je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového výrobce...

Více info  

Tyto internetové stránky používají technologii cookies pro zajištění správné funkčnosti webu a zkvalitnění nabízených služeb.S vaším souhlasem, který nám udělíte kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.Personalizaci a cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout.Více informací o zpracování údajů a našich partnerech naleznete na této stránce.

Upravit nastavení