Monitoring jaguárů v parku La Amistad

Vážení přátelé, příznivci fotopastí,

rádi bychom se s Vámi podělili o úchvatné záběry z mezinárodního parku La Amistad, které vznikly ve spolupráci s neziskovou organizací Justice for Nature. K videu přikládáme i průvodní text, který nám byl organinizací k videu poskytnut.

"Nezisková organizace Justice for Nature dlouhodobě používá fotopasti OXE WiFi Lovec ve spolupráci s RICOM secure s.r.o., za účelem monitoringu jaguárů amerických v mezinárodním parku La Amistad, který je veden jako světové přírodní dědictví UNESCO. Tento park je součástí unikátního pohoří Talamanca Cordillera, které je domovem nejen jaguárům americkým v oné typické skvrnité formě, ale též melanických černých panterů. Tato významná spolupráce probíhá nejen se Správou parku La Amistad, ale též s rangery a americkým biologem Mikem Moooringem a Point Loma Nazarene University v USA. Právě Justice for Nature a jeho zkušený terénní tým pracuje v akci a provádí klíčový monitoring, který též odhaluje pytláctví. Toto video vyobrazuje sestřih záběrů z roku 2023. 

 

Fotopasti OXE WiFi Lovec též pracují v terénu na Slovensku (Oko medvěda), v Česku (Oko vlka), na Sumatře (Oko tygra I) a v Nepálu (Oko tygra II). Tyto fotopasti splňují nejvyšší kritéria pro terénní monitoring a jsme s nimi mimořádně spokojeni po stránce kvality záběrů i jejich odolnosti vůči okolnímu prostředí."

 

 

Kolektiv Oxe.cz

​+420 725 535 050
oxe@oxe.cz
 

 

Novinky


WoHi - uvedení nové značky outdoorových produktů na trh

Vážení přátelé, milí zákazníci, je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového výrobce...

Více info  

Monitoring jaguárů v parku La Amistad

Nezisková organizace Justice for Nature dlouhodobě používá fotopasti OXE WiFi Lovec ve spolupráci s RICOM secure s.r.o., za účelem monitoringu jaguárů amerických v mezinárodním parku La...

Více info  

NOVINKA - Polohovací držák pro fotopasti

Dovolujeme si Vám představit horkou novinku letošního podzimu, polohovatelný držák fotopasti. Tento skvělý model nadchne každého z vás svou jednoduchostí a snadnou instalací.

Více info  

Tyto internetové stránky používají technologii cookies pro zajištění správné funkčnosti webu a zkvalitnění nabízených služeb.S vaším souhlasem, který nám udělíte kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.Personalizaci a cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout.Více informací o zpracování údajů a našich partnerech naleznete na této stránce.

Upravit nastavení