Monitoring Oko jaguára v NP La Amistad s využitím fotopasti OXE WiFi Lovec RD3019

 

Vážení uživatelé fotopastí,

máme ohromnou radost, že vám můžeme ukázat další neskutečné záběry z našich fotopastí, konkrétně z OXE WiFi Lovec RD3019. Fotografie byly pořízený v rámci čtyřdenního monitoringu Oko jaguára v NP La Amistad, kde se mimo jiné opět podařilo zachytit i černého pantera. Za pořízené záběry děkujeme organizaci Prales dětem. Dost bylo slov, pojďte si nyní s námi vychutnat tyto úchvatné snímky.

 

 

Jsme ohromně hrdí na práci organizace Prales dětem a jsme velmi rádi, že projekt, na kterém pracují, pokračuje. Dalším výzkumným programem organizace je Oko tygra, který se bude zaměřovat na monitoring v oblastech Nepálu. K monitoringu bude využito opět našich fotopastí OXE WiFi Lovec RD3019. Již nyní se nemůžeme dočkat na záběry, které nám organizace Prales dětem z Nepálu pošle.

Kolektiv Oxe.cz ve spolupráci s organizací Prales dětem.

+420 725 535 050

objednavky@ricomsecure.cz

Novinky


Lovecký detektor pro fotopast OXE Geprad II

Vážení přátelé, milovníci fotopastí, dovolte nám představit další žhavou novinku, kterou jsme pro vás připravili na letošní léto. 

Více info  

Ochranný kovový box pro fotopast OXE Gepard II - NOVINKA!

Vážení přátelé, příznivci fotopastí, je nám velkým potěšením Vám oznámit dlouho očekávanou novinku v našem sortimentu. Touto novinkou je kovový box pro fotopast OXE GEPARD II.

Více info  

NOVINKA - Kovová skříňka na 12V baterii

Rádi bychom vám představili novinku v našem eshopu - ochrannou kovovou skříňku pro baterii 12V o vnitřních rozměrech 85*165*100 mm (d*š*h). Tato skříňka je ideálním řešením pro...

Více info  

Tyto internetové stránky používají technologii cookies pro zajištění správné funkčnosti webu a zkvalitnění nabízených služeb.S vaším souhlasem, který nám udělíte kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.Personalizaci a cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout.Více informací o zpracování údajů a našich partnerech naleznete na této stránce.

Upravit nastavení