Monitoring Oko jaguára v NP La Amistad s využitím fotopasti OXE WiFi Lovec RD3019

 

Vážení uživatelé fotopastí,

máme ohromnou radost, že vám můžeme ukázat další neskutečné záběry z našich fotopastí, konkrétně z OXE WiFi Lovec RD3019. Fotografie byly pořízený v rámci čtyřdenního monitoringu Oko jaguára v NP La Amistad, kde se mimo jiné opět podařilo zachytit i černého pantera. Za pořízené záběry děkujeme organizaci Prales dětem. Dost bylo slov, pojďte si nyní s námi vychutnat tyto úchvatné snímky.

 

 

Jsme ohromně hrdí na práci organizace Prales dětem a jsme velmi rádi, že projekt, na kterém pracují, pokračuje. Dalším výzkumným programem organizace je Oko tygra, který se bude zaměřovat na monitoring v oblastech Nepálu. K monitoringu bude využito opět našich fotopastí OXE WiFi Lovec RD3019. Již nyní se nemůžeme dočkat na záběry, které nám organizace Prales dětem z Nepálu pošle.

Kolektiv Oxe.cz ve spolupráci s organizací Prales dětem.

+420 725 535 050

objednavky@ricomsecure.cz

Novinky


Monitoring Oko jaguára v NP La Amistad s využitím fotopasti OXE WiFi Lovec RD3019

Vážení uživatelé fotopastí, máme ohromnou radost, že vám můžeme ukázat další neskutečné záběry z našich fotopastí, konkrétně z OXE WiFi Lovec RD3019.

Více info  

NOVINKY OXE GEPARD II - Nyní foto rozlišení 32MP, model 2023

Obě verze jsou nyní dostupné již s foto rozlišením 32MP. Toto vše u takto malé, energeticky nenáročné fotopasti bude nyní již běžným standardem.

Více info  

NOVINKY OXE - Solární panel 6V a nové sety fotopastí se solárním panelem

Novinka v sortimentu OXE - Solární panel 6V pro fotopasti OXE Tarantule WiFi 4K, OXE Gepard II a OXE WiFi Lovec RD3019.

Více info  

Tyto internetové stránky používají technologii cookies pro zajištění správné funkčnosti webu a zkvalitnění nabízených služeb.S vaším souhlasem, který nám udělíte kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.Personalizaci a cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout.Více informací o zpracování údajů a našich partnerech naleznete na této stránce.

Upravit nastavení