Nové cenově výhodné sety POWER s OXE Gepard II

Vážení kamarádi, přátelé,

jak je u nás dobrým zvykem, připravili jsme na začátek léta soubor novinek, které vám postupně budeme představovat.

No a jak jistě tušíte, nebude se jednat pouze o novinky produktové, ale i o novinky ryze praktické a vysoce funkční. Tedy takové, aby vaše fotopast byla plně funkční a dělala vám jen radost.

Touto první novinkou letošního léta je POWER SET pro fotopast OXE GEPARD II. Získáváte za fantastickou cenu 2 990,- Kč fotopast OXE GEPARD II + SD karta 32 GB + 4 x AA baterie + Externí akumulátor 6V/7Ah + propojovací kabel.

 

Nebo můžete tuto verzi mít i v sestavě s loveckým detektorem, a to za skvělou částku 3 690,- Kč, tedy OXE GEPARD II + SD karta 32 GB + 4 x AA baterie + Externí akumulátor 6V/7Ah + propojovací kabel + lovecký detektor.

 

 

Myslíme, že tento set skutečně oceníte vy z vás, kteří fotopast využíváte na maximální výkon, kdy je třeba zajistit kvalitní napájení. Což díky vysoce kapacitní externí baterii, kterou tento set obsahuje, dosahnete.

Zároveň toto oceníte i v zimních měsících, kdy díky tomuto externímu akumulátoru prodloužíte životnost o měsíce.

Děkujeme Vám za přízeň a již brzy se těšte na další skvělé noviky.

 

Kolektiv Oxe.cz

+420 725 535 050
oxe@oxe.cz

Tyto internetové stránky používají technologii cookies pro zajištění správné funkčnosti webu a zkvalitnění nabízených služeb.S vaším souhlasem, který nám udělíte kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.Personalizaci a cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout.Více informací o zpracování údajů a našich partnerech naleznete na této stránce.

Upravit nastavení