Nové cenově výhodné sety POWER s OXE Gepard II

Vážení kamarádi, přátelé,

jak je u nás dobrým zvykem, připravili jsme na začátek léta soubor novinek, které vám postupně budeme představovat.

No a jak jistě tušíte, nebude se jednat pouze o novinky produktové, ale i o novinky ryze praktické a vysoce funkční. Tedy takové, aby vaše fotopast byla plně funkční a dělala vám jen radost.

Touto první novinkou letošního léta je POWER SET pro fotopast OXE GEPARD II. Získáváte za fantastickou cenu 2 990,- Kč fotopast OXE GEPARD II + SD karta 32 GB + 4 x AA baterie + Externí akumulátor 6V/7Ah + propojovací kabel.

 

Nebo můžete tuto verzi mít i v sestavě s loveckým detektorem, a to za skvělou částku 3 690,- Kč, tedy OXE GEPARD II + SD karta 32 GB + 4 x AA baterie + Externí akumulátor 6V/7Ah + propojovací kabel + lovecký detektor.

 

 

Myslíme, že tento set skutečně oceníte vy z vás, kteří fotopast využíváte na maximální výkon, kdy je třeba zajistit kvalitní napájení. Což díky vysoce kapacitní externí baterii, kterou tento set obsahuje, dosahnete.

Zároveň toto oceníte i v zimních měsících, kdy díky tomuto externímu akumulátoru prodloužíte životnost o měsíce.

Děkujeme Vám za přízeň a již brzy se těšte na další skvělé noviky.

 

Kolektiv Oxe.cz

+420 725 535 050
oxe@oxe.cz

Novinky


Lovecký detektor pro fotopast OXE Geprad II

Vážení přátelé, milovníci fotopastí, dovolte nám představit další žhavou novinku, kterou jsme pro vás připravili na letošní léto. 

Více info  

Ochranný kovový box pro fotopast OXE Gepard II - NOVINKA!

Vážení přátelé, příznivci fotopastí, je nám velkým potěšením Vám oznámit dlouho očekávanou novinku v našem sortimentu. Touto novinkou je kovový box pro fotopast OXE GEPARD II.

Více info  

NOVINKA - Kovová skříňka na 12V baterii

Rádi bychom vám představili novinku v našem eshopu - ochrannou kovovou skříňku pro baterii 12V o vnitřních rozměrech 85*165*100 mm (d*š*h). Tato skříňka je ideálním řešením pro...

Více info  

Tyto internetové stránky používají technologii cookies pro zajištění správné funkčnosti webu a zkvalitnění nabízených služeb.S vaším souhlasem, který nám udělíte kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.Personalizaci a cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout.Více informací o zpracování údajů a našich partnerech naleznete na této stránce.

Upravit nastavení