NOVINKA - Kovová skříňka na 12V baterii

Rádi bychom vám představili novinku v našem eshopu - ochrannou kovovou skříňku pro baterii 12V o vnitřních rozměrech 85*165*100 mm (d*š*h). Tato skříňka je ideálním řešením pro ochranu baterie před odcizením nebo vandalizmem.

Skříňka je vyrobena z extrémně odolného ocelového plechu s práškovým lakováním, což zajišťuje dlouhou životnost a ochranu před povětrnostními vlivy. Kovová uzamykatelná skříňka nabízí možnost kombinace s lanovým nebo visacím zámkem, čímž zajišťuje maximální bezpečnost vaší baterie.

Tuto skříňku doporučujeme všem majitelům fotopastí, kteří využívají k napájení externí olověný akumulátor a přejí si ochránit svou baterii proti odcizení či poškození. Skříňka je navíc vyrobená v České republice s precizním zpracováním a garancí kvality.

Nabízíme vám tuto skříňku za velmi výhodnou cenu, tak neváhejte a ochraňte svou baterii s naší kovovou skříňkou. Pro možnost objednání produktu přejděte na produktovou kartu zde: OXE Ochranná kovová skříňka pro 12V baterii.

Novinky


NOVINKA - Kovová skříňka na 12V baterii

Rádi bychom vám představili novinku v našem eshopu - ochrannou kovovou skříňku pro baterii 12V o vnitřních rozměrech 85*165*100 mm (d*š*h). Tato skříňka je ideálním řešením pro...

Více info  

Monitoring Oko jaguára v NP La Amistad s využitím fotopasti OXE WiFi Lovec RD3019

Vážení uživatelé fotopastí, máme ohromnou radost, že vám můžeme ukázat další neskutečné záběry z našich fotopastí, konkrétně z OXE WiFi Lovec RD3019.

Více info  

NOVINKY OXE GEPARD II - Nyní foto rozlišení 32MP, model 2023

Obě verze jsou nyní dostupné již s foto rozlišením 32MP. Toto vše u takto malé, energeticky nenáročné fotopasti bude nyní již běžným standardem.

Více info  

Tyto internetové stránky používají technologii cookies pro zajištění správné funkčnosti webu a zkvalitnění nabízených služeb.S vaším souhlasem, který nám udělíte kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.Personalizaci a cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout.Více informací o zpracování údajů a našich partnerech naleznete na této stránce.

Upravit nastavení