NOVINKA - Polohovací držák pro fotopasti

Vážení přátelé, příznivci fotopastí,

dovolujeme si Vám představit horkou novinku letošního podzimu, polohovatelný držák fotopasti. Tento skvělý model nadchne každého z vás svou jednoduchostí a snadnou instalací. Díky ostrému závitu lze bez jakýchkoliv potíži a potřeby nářadí držák snadno namontovat například někam do stromu v lese.

Otočnou hlavu, kterou povolíme pomocí šroubového uchycení pouze rukou, dokážeme nastavit jak vertikálně, tak horizontálně za pár vteřin.

Držák je velmi bytelný a uživatelsky přívětivý. Nemusíme s sebou do lesa tahat aku-šroubovák ani sadu klíčů. Celou instalaci provedeme do jedné minuty.

Produkt si můžete zobrazit zde: OXE Polohovací zařízení se samořezným vrutem

 

 

Kolektiv Oxe.cz

+420 725 535 050

oxe@oxe.cz

Novinky


WoHi - uvedení nové značky outdoorových produktů na trh

Vážení přátelé, milí zákazníci, je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového výrobce...

Více info  

Monitoring jaguárů v parku La Amistad

Nezisková organizace Justice for Nature dlouhodobě používá fotopasti OXE WiFi Lovec ve spolupráci s RICOM secure s.r.o., za účelem monitoringu jaguárů amerických v mezinárodním parku La...

Více info  

NOVINKA - Polohovací držák pro fotopasti

Dovolujeme si Vám představit horkou novinku letošního podzimu, polohovatelný držák fotopasti. Tento skvělý model nadchne každého z vás svou jednoduchostí a snadnou instalací.

Více info  

Tyto internetové stránky používají technologii cookies pro zajištění správné funkčnosti webu a zkvalitnění nabízených služeb.S vaším souhlasem, který nám udělíte kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.Personalizaci a cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout.Více informací o zpracování údajů a našich partnerech naleznete na této stránce.

Upravit nastavení