Ochranný kovový box pro fotopast OXE Gepard II - NOVINKA!

Vážení přátelé, příznivci fotopastí,

je nám velkým potěšením vám oznámit dlouho očekávanou novinku v našem sortimentu. Touto novinkou je kovový box pro fotopast OXE GEPARD II.

 

Box je opět vyroben v České republice a je určen přímo pro model fotopasti OXE GEPARD II, tudíž v něm fotopast krásně lícuje a zapadá do něj. Ochranný box dodáváme buď samostatně (více ZDE), nebo v setech s oběma modely fotopasti OXE Gepard II. Zboží máme skladem k okamžitému odeslání.

 

FOTOPAST OXE GEPARD II A KOVOVÝ BOX

Pro více informací o produktu přejděte na produktovou kartu ZDE.

 

FOTOPAST OXE GEPARD II, LOVECKÝ DETEKTOR A KOVOVÝ BOX

Pro více informací o produktu přejděte na produktovou kartu ZDE.

 

Děkujeme Vám za důvěru a přejeme mnoho krásných dnů.

 

Kolektiv Oxe.cz

+420 725 535 050

oxe@oxe.cz

Novinky


WoHi - uvedení nové značky outdoorových produktů na trh

Vážení přátelé, milí zákazníci, je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového výrobce...

Více info  

Monitoring jaguárů v parku La Amistad

Nezisková organizace Justice for Nature dlouhodobě používá fotopasti OXE WiFi Lovec ve spolupráci s RICOM secure s.r.o., za účelem monitoringu jaguárů amerických v mezinárodním parku La...

Více info  

NOVINKA - Polohovací držák pro fotopasti

Dovolujeme si Vám představit horkou novinku letošního podzimu, polohovatelný držák fotopasti. Tento skvělý model nadchne každého z vás svou jednoduchostí a snadnou instalací.

Více info  

Tyto internetové stránky používají technologii cookies pro zajištění správné funkčnosti webu a zkvalitnění nabízených služeb.S vaším souhlasem, který nám udělíte kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.Personalizaci a cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout.Více informací o zpracování údajů a našich partnerech naleznete na této stránce.

Upravit nastavení