Ochranný kovový box pro fotopast OXE Gepard II - NOVINKA!

Vážení přátelé, příznivci fotopastí,

je nám velkým potěšením vám oznámit dlouho očekávanou novinku v našem sortimentu. Touto novinkou je kovový box pro fotopast OXE GEPARD II.

 

Box je opět vyroben v České republice a je určen přímo pro model fotopasti OXE GEPARD II, tudíž v něm fotopast krásně lícuje a zapadá do něj. Ochranný box dodáváme buď samostatně (více ZDE), nebo v setech s oběma modely fotopasti OXE Gepard II. Zboží máme skladem k okamžitému odeslání.

 

FOTOPAST OXE GEPARD II A KOVOVÝ BOX

Pro více informací o produktu přejděte na produktovou kartu ZDE.

 

FOTOPAST OXE GEPARD II, LOVECKÝ DETEKTOR A KOVOVÝ BOX

Pro více informací o produktu přejděte na produktovou kartu ZDE.

 

Děkujeme Vám za důvěru a přejeme mnoho krásných dnů.

 

Kolektiv Oxe.cz

+420 725 535 050

oxe@oxe.cz

Novinky


Lovecký detektor pro fotopast OXE Geprad II

Vážení přátelé, milovníci fotopastí, dovolte nám představit další žhavou novinku, kterou jsme pro vás připravili na letošní léto. 

Více info  

Ochranný kovový box pro fotopast OXE Gepard II - NOVINKA!

Vážení přátelé, příznivci fotopastí, je nám velkým potěšením Vám oznámit dlouho očekávanou novinku v našem sortimentu. Touto novinkou je kovový box pro fotopast OXE GEPARD II.

Více info  

NOVINKA - Kovová skříňka na 12V baterii

Rádi bychom vám představili novinku v našem eshopu - ochrannou kovovou skříňku pro baterii 12V o vnitřních rozměrech 85*165*100 mm (d*š*h). Tato skříňka je ideálním řešením pro...

Více info  

Tyto internetové stránky používají technologii cookies pro zajištění správné funkčnosti webu a zkvalitnění nabízených služeb.S vaším souhlasem, který nám udělíte kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.Personalizaci a cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout.Více informací o zpracování údajů a našich partnerech naleznete na této stránce.

Upravit nastavení