OXE novinky 2022 zde!

Značka populárních fotopastí OXE si připravila několik TOP novinek pro rok 2022, které uvedeme do prodeje již během měsíce října roku 2021. Novinky Vám postupně budeme představovat tak, jak budeme znát termíny naskladnění.

Již nyní se těšte na úplně novou OXE Gepard II, která má s původním modelem společnou skvělou kvalitu, ale jinak je kompletně předělána. Tuto fotopast budeme nabízet i ve verzi s loveckým detektorem. Což jistě ocení plno lovců. Jen podotkneme, že na tuto fotopast OXE gepard II máme hotový i nezávislý redakční test, který si můžete ZDE PŘEČÍST a který dopadl skutečně skvěle.

K oběma verzím fotopasti OXE Gepard II i OXE Gepard II + lovecký detektor jsme si pro Vás připravili celou škálu příslušenství přímo v ceně, abyste obě fotopasti pouze v klidu nastavili a nemuseli nikde nic navíc dokupovat. Pokud Vás zajímá pohled na fotopasti OXE z uživatelského hlediska, podívejte se na nestranné recenze těchto modelů:

Fotopast OXE Gepard II

Fotopast OXE Gepard II je výkonná mini fotopast bez odesílání MMS. OXE Gepard II vzbudí pozornost především díky malým rozměrům, vysokému výkonu, dlouhému přísvitu a nízké pořizovací ceně! Za zmínku jistě stojí i bleskurychlá odezva (0,2 s), Full HD video a 20 MP foto rozlišení.

Cena: 2 490 Kč s DPH. Zdarma 32GB microSD karta, 4ks baterií a doprava! Pro více informací o fotopasti nebo její objednání klikněte ZDE.

 

Fotopast OXE Gepard II + lovecký detektor

Cena: 3 190 Kč s DPH. Zdarma 32GB microSD karta, 6ks baterií a doprava! Pro více informací o fotopasti nebo její objednání klikněte ZDE.

 

Kolektiv Oxe.cz

Bezplatná linka: 800 140 144

E-mail: info@fotopasti-fotopast.cz

Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím