Unikátní fotografie rysa zachycené fotopastí OXE Spider 4G

 

Vážení přátelé, příznivci fotopastí,

děkujeme našemu zákazníkovi, který nám zaslal opravdu unikátní záběry. Na fotopast OXE Spider 4G se mu podařilo zachytit rysa, který není v podmínkách České republiky a Slovenska úplně běžným tvorem. Prozatím máme k dispozici pouze fotografie v malém rozlišení, a to z důvodu komprese dat pro přenos fotografií z fotopasti na e-mail. Tento tvor je velmi plachý, není tedy vhodné se nyní k fotopasti přibližovat. Tato návštěva by znamenala zanechání pachových stop člověka, které by mohly zvíře vyplašit a vyhnat z jeho teritoria. Jamile bude možné se do lokality k fotopasti dostat, aniž by to jakýmkoliv způsobem ohrozilo nebo narušilo život rysa, umístíme na web fotografie v plném rozlišení.

Pokud máte i vy některé povedené snímky a chcete nám je ukázat, pošlete nám je na e-mail oxe@oxe.cz. Rádi se na vaše úlovky podíváme.

V případě, že přemýšlíte nad koupí fotopasti, ale nevíte si rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat na výše uvedeném e-mailu nebo telefonním čísle +420 725 535 050.

 

Kolektiv Oxe.cz.

Tyto internetové stránky používají technologii cookies pro zajištění správné funkčnosti webu a zkvalitnění nabízených služeb.S vaším souhlasem, který nám udělíte kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.Personalizaci a cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout.Více informací o zpracování údajů a našich partnerech naleznete na této stránce.

Upravit nastavení