WoHi - uvedení nové značky outdoorových produktů na trh

Vážení přátelé, milí zákazníci,

  je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového výrobce outdoorového příslušenství značky WoHi technologies corporation Inc.

  Výrobky této společnosti jsou známy vysokou kvalitou (díky velmi náročným testům), praktickým provedením – díky ergonomicky umístěným ovládacím prvkům. Co je samozřejmostí, je použití vysoce kvalitních materiálů a nejnovějších technologií, díky nímž si výrobky značky WoHi nechají skutečně hodně líbit.

  Díky těmto vlastnostem jsou produkty značky WoHi hojně využívány silovými složkami především v USA, Kanadě a Austrálii. Na základě zpětné vazby od těchto složek se výrobky značky WoHi vylepšují a posouvají dále vpřed, díky čemuž jsou na špici segmentu outdoorového příslušenství.

  Jedním z největších uživatelů produktů značky WoHi jsou policejní složky Kanady a USA, Národní garda USA, lokální a městské policie, rangeři národních parků, Australská armáda. Jako první ochutnávku těchto produktů jsme pro Vás na náš trh dovezli taktické svítilny. Konkrétně tyto dva nejrozšířenější modely.

 

WoHi Spectrum 4 - taktická policejní svítilna

 

Pro více informací o produktu přejděte na produktovou kartu zde: WoHi Spectrum 4.


WoHi XH White LED - outdoorová svítilna

Pro více informací o produktu přejděte na produktovou kartu zde: WoHi XH White LED.

 

A to není vše. V průběhu měsíce března se těšte na další nové produkty této technologicky vyspělé značky.

 

Kolektiv Oxe.cz

​+420 725 535 050
oxe@oxe.cz

Novinky


WoHi - uvedení nové značky outdoorových produktů na trh

Vážení přátelé, milí zákazníci, je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového výrobce...

Více info  

Monitoring jaguárů v parku La Amistad

Nezisková organizace Justice for Nature dlouhodobě používá fotopasti OXE WiFi Lovec ve spolupráci s RICOM secure s.r.o., za účelem monitoringu jaguárů amerických v mezinárodním parku La...

Více info  

NOVINKA - Polohovací držák pro fotopasti

Dovolujeme si Vám představit horkou novinku letošního podzimu, polohovatelný držák fotopasti. Tento skvělý model nadchne každého z vás svou jednoduchostí a snadnou instalací.

Více info  

Tyto internetové stránky používají technologii cookies pro zajištění správné funkčnosti webu a zkvalitnění nabízených služeb.S vaším souhlasem, který nám udělíte kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.Personalizaci a cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout.Více informací o zpracování údajů a našich partnerech naleznete na této stránce.

Upravit nastavení