SD3E410DB-GNY-A-PV1 - 4 – 40 mm - 4Mpix, 70m IR, 30m bílé LED, WizSense, zastrašení, audio, auto track. Lite
Venkovní kamera řady WizSense Series, Smart Dual přísvit, IVS (ochrana perimetru), detekce obličeje, automatické sledování Lite, SMD (detekce člověka a vozidla), aktivní zastrašování, integrovaný mikrofon a reproduktor (možnost...
Kód produktu: 2410-544 EAN: 6939554925672 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | PTZ |
| Řada | WizSense Series |
| Snímací prvek | 1/2.8" CMOS |
| Světelná citlivost | Color: 0.005 lux@F1.6 B/W: 0.0005 lux@F1.6 0 lux (IR light on) |
| Technologie | IVS (Perimeter Protection), Face Detection, Auto Tracking Lite, SMD, Active Deterrence |
| Inteligentní videoanalýza | IVS (ochrana perimetru), detekce obličeje, automatické sledování Lite, SMD, aktivní zastrašování |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobražuje černobílý obraž, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obražu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| Přísvit | 70 m (IR 850 nm) 30 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 4 mm–40 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 50.7°–11.0° |
| Optický zoom | 10 x |
| Smart Dual Light | ano |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2560 × 1440 px |
| Rychlost snímkování | Main stream: 4M/3M/1080p/1.3M/720p @(1–25/30 fps), Sub stream 1: D1/VGA/CIF@ (1–25/30 fps), Sub stream 2: 1080p/1.3M/720p @(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| Otáčení kamery (Pan) | 0°–355° |
| Naklápění kamery (Tilt) | -15°–90° |
| Nastavení autom.pohybu kamery | Preset, Power-off Memory, Idle Motion, Auto Tracking Lite |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace) |
| Alarm I/O | 1/1 |
| SD karta | FTP/SFTP; Micro SD card (512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC, 2 A ± 10% PoE+ (802.3at); Basic: 3 W Max.: 12 W (Warning light + illuminator + PTZ + speaker + heating glass) (12 VDC) Basic: 4 W Max.: 14 W (Warning light + illuminator + PTZ + speaker + heating glass) (PoE) |
| Materiál | kov + plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















