SD59225DB-HC - 2Mpix Starlight, 25x zoom, 150m, WDR
Venkovní HDCVI speed dome kamera s citlivostí "Starlight". 25x násobný optický zoom, Smart IR přísvit až 150 m. Provedení je včetně základní montážní konzoly pro boční nástěnnou montáž PFB300S. Ovládání po koaxiálním...
Kód produktu: 2403-030 EAN: 6923172588876 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | PTZ |
| Řada | HDCVI Series |
| Snímací prvek | 1/2.8" 2Megapixel STARVIS™ CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0005 lux@F1.6 Color 0.00005 lux@F1.6 B/W 0 lux IR on |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (IR cut filtr) |
| Přísvit | 150 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 4,8–120 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 60,6°-3,2° |
| Optický zoom | 25 x |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| Otáčení kamery (Pan) | 0°-360° endless |
| Naklápění kamery (Tilt) | -15°-90° auto flip |
| Nastavení autom.pohybu kamery | 300 presetů, 8 tras, 5 vzorů, autoscan |
| WDR | 120 dB |
| Nastavitelné funkce | WDR, 2D/3D-DNR, PFA, AWB, AGC, BLC, HLC, Smart IR LED |
| Alarm I/O | 2/1 |
| Napájení | 24VDC ±25%/10-21 W (zdroj součástí) |
| Materiál | kov, plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment

















