SD5A225GB-HNR - 2Mpix Starlight, 150m, 25x zoom, alarm I/O, SMD4.0, perimetr,auto-track 3.0,tvář
Venkovní antivandal WizSense, Starlight. Auto-tracking 3.0 na sledování pohybujících se objektů, SMD 4.0, perimetr, objektů člověk/vozidlo, detekce tváří, QuickPick. 2 Mpix, objektiv 4,8-120 mm (58,5°-2,8°), opt. zoom 25 x, IR...
Kód produktu: 2303-069 EAN: 6923172540706 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Počet prvků | PTZ |
| Řada | WizSense Series |
| Snímací prvek | 1/2.8" 2Megapixel STARVIS™ CMOS |
| Světelná citlivost | Color: 0.005 lux@F1.6 B/W: 0.0005 lux@F1.6 0 lux (IR on) |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, SMD 4.0, Face Detection, Auto-tracking 3.0, Quick Pick |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 150 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 4,8-120 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 58,5°-2,8° |
| Optický zoom | 25 x |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| Otáčení kamery (Pan) | 0°-360° |
| Naklápění kamery (Tilt) | -15°-90° |
| Nastavení autom.pohybu kamery | 300 presetů, 8 tras, 5 vzorů, 5 skenů, funkce auto-tracking 3.0 |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | chytrá detekce pohybu SMD 4.0 a ochrana perimetru s kategorizací objektů čověk a vozidlo, detekce tváří, funkce quick pick, funkce auto-tracking 3.0 pro sledování pohybujících se objektů |
| Nastavitelné funkce | BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, Defog, Image Rotation, Digital Zoom, Privacy Masking |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 2/1 |
| SD karta | Micro SD (max.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE+ nebo 24 VDC/Basic: 13 W Max.: 22 W (illuminator + PTZ working) |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Materiál | kov a plast |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















