SD6AL445GB-HNV-IR - 4Mpix, 45x zoom, 300m laser IR, WizMind Series, Auto tracking 3.0
Venkovní PTZ kamera řady WizMind Series, Metadata videa, IVS (ochrana perimetru), detekce obličeje, SMD 4.0 (detekce člověka a vozidla), funkce Quick Pick, Auto tracking 3.0, audio a alarm I/O, slot pro micro SD kartu, napájení Hi PoE nebo 36...
Kód produktu: 2404-074 EAN: 6923172589576 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | PTZ |
| Řada | WizMind Series |
| Snímací prvek | 1/2.8" 4Megapixel STARVIS™ CMOS |
| Světelná citlivost | Color: 0.005 lux@F1.6 B/W: 0.0005 lux@F1.6 0 lux (IR/laser light on) |
| Technologie | Video Metadata, IVS (Perimeter Protection), Face Detection, SMD 4.0, Quick Pick, Auto tracking 3.0 |
| Inteligentní videoanalýza | Metadata videa, IVS (ochrana perimetru), detekce obličeje, SMD 4.0 (detekce člověka a vozidla), funkce Quick Pick, Auto tracking 3.0 |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 300 m (IR 850 nm) |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 3.95 mm–177.7 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 63.2°–1.8° |
| Optický zoom | 45 x |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2560 × 1440 px |
| Rychlost snímkování | Main stream: 4M/3M/1080p/1.3M/720p@(1-25/30 fps), Sub stream 1: D1/VGA/CIF@(1-25/30 fps), Sub stream 2: 1080p/1.3M/720p@(1-25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| Otáčení kamery (Pan) | 0°–360° |
| Naklápění kamery (Tilt) | -20°–90° |
| Nastavení autom.pohybu kamery | 300 presetů, 8 tras, 5 vzorů, autoscan, Power-off Memory, Idle Motion, Auto tracking 3.0 |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 7/2 |
| SD karta | Micro SD card (512 GB); FTP/SFTP; NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 36 VDC, 2.23 A ± 25% HI-PoE; Basic: 13 W Max: 27 W (illuminator+PTZ) |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















