SDT4E425-8P-GB-APV1-BLACK - černá 8+4Mpix, 25x zoom, 100m IR, 50m bílé LED, Auto Tracking 3.0, SMD 4.0
Speciální venkovní kamera řady WizSense Series složená z Panorama + PTZ modulu s funkcí automatického sledování pohybu Auto tracking 3.0. Duální přísvit a aktivní zastrašování. Detekce SMD 4.0, IVS (Perimeter Protection). Audio a...
Kód produktu: 2603-078 EAN: 6937552483262 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | PTZ+Panorama |
| Řada | WizSense Series |
| Snímací prvek | Overview channel: 1/2.7" CMOS; Detail channel: 1/2.8" CMOS |
| Světelná citlivost | Overview channel: 0.005 lux@F1.4 (Color, 30 IRE); 0.0005 lux@F1.4 (B/W, 30 IRE); 0 lux (illuminator on) Detail channel: 0.005 lux@F1.6 (Color, 30 IRE); 0.0005 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE); 0 lux (illuminator on) |
| Inteligentní funkce | Auto tracking 3.0, IVS (Perimeter Protection), Intelligence Type, SMD 4.0, Intelligence Notes |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 100 m (IR 850 nm) 50 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 5 mm–125 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 51.9°–3.0° |
| Optický zoom | 25 x |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | Overview channel: 4096 (H) × 1860 (V); Detail channel: 2560 (H) × 1440 (V) |
| Rychlost snímkování | Overview channel: Hlavní stream: 4096 × 1860 @(1–25/30 fps) Vedlejší stream 1: 1024 × 448/D1/VGA/CIF @(1–25/30 fps) Vedlejší stream 2: 2048 × 928/1080p/1.3M/720p @(1–25/30 fps); Detail channel: Hlavní stream: 4M/3M/1080p/1.3M/720p @(1–25/30 fps) Vedlejší stream 1: D1/VGA/CIF @(1–25/30 fps) Vedlejší stream 2: 1080p/1.3M/720p/ @(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | Smart H.265+;H.265;Smart H.264+;H.264B;H.264M; H.264H;MJPEG(Sub Stream 1) |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 2 (on-off value input: 0–5 VDC)/1 channel |
| SD karta | Micro SD karta (512 GB); FTP/SFTP; NAS |
| Ethernet | RJ-45 (100/1,000 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC, 3 A ± 10%;PoE (802.3at),Basic: 14 W; Max: 25 W (illuminator + heating glass + Siren and Light Active Deterrence + ICR + PTZ) |
| Materiál | kov |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















