Sluchátka Viking V15
Sluchátka Viking V15
Nechte se unést kvalitním zvukem s drátovými sluchátky Viking V15. S jejich pokročilými technickými specifikacemi a moderním designem jsou ideální volbou pro každodenní poslech hudby či hraní...
Kód produktu: VV15 EAN: 8595656504320 Výrobce: VIKING
- Popis
- Dotaz k produktu
Sluchátka Viking V15
Nechte se unést kvalitním zvukem s drátovými sluchátky Viking V15. S jejich pokročilými technickými specifikacemi a moderním designem jsou ideální volbou pro každodenní poslech hudby či hraní her.
Klíčové vlastnosti:
- Neodymový magnet pro silný basový zážitek
- Citlivost 114 dB +/-3 dB (při 1K Hz)
- Frekvenční odezva 20 Hz - 20 000 Hz pro široký rozsah zvukového spektra
- Délka kabelu 1,2 m pro pohodlné použití
- Kompabilita pro zařízení s USB-C výstupem

Ovládání přehrávání hudby a videa
Ovladačem na šňůře sluchátek Viking V15 můžete nastavovat hlasitost, řídit přehrávání hudby a videa nebo přijímat a ukončovat hovory.

Univerzální kompatibilita
Fungují se všemi zařízeními, která mají konektor USB-C. Sluchátka tak lze využít pro většinu zařízení jako jsou mobilní telefony, tablety a další zařízení.

Komfortní sluchátka pro každodenní použití
Design sluchátek byl navržen pro maximální pohodlí i při delším používání. Ergonomický tvar se hodí do každého ucha.

Obsah balení:
1 ks - Kabelová sluchátka s USB-C konektorem
| Technické specifikace sluchátek: | |
| Impedance: | 32? (při 1K Hz) kompozitní membrána |
| Magnet: | Neodymový |
| Citlivost: | 114 dB +/-3 dB (při 1K Hz) |
| Vyvážení kanálů: | <5DB |
| Jmenovitý vstup: | 3mW |
| Maximální vstup: | 5mW |
| Frekvenční odezva: | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Ovladač mikrofonu: | 2718 MEMS |
| Citlivost mikrofonu: | -35+/-3dB |
| Délka kabelu: | 1,2 m |
| Dekódovací výkon: | BES3001SP 32bit/384kHz |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.


Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















