Solární HD kamera Viking HDs01 4G
Solární HD kamera Viking HDs01 4G
Solární HD kamera VIKING HDs01 4G s otočným motorizovaným objektivem, ochranou IP66 (platí pouze v případě, že jsou všechny vstupní i výstupní konektory zakryté např. silikonovým...
Kód produktu: VHDS01 EAN: 8595656507109 Výrobce: VIKING
- Popis
- Dotaz k produktu
Solární HD kamera Viking HDs01 4G
Solární HD kamera VIKING HDs01 4G s otočným motorizovaným objektivem, ochranou IP66 (platí pouze v případě, že jsou všechny vstupní i výstupní konektory zakryté např. silikonovým ochranným krytem) a silným nočním infračerveným viděním až 30m.
Vhodná pro zabezpečení prostorů bez možnosti napájení. Díky solárnímu panelu je kamera zcela nezávislá na elektrické síti. Solární kamera je vybavena PIR senzorem, který spolehlivě detekuje pohyb až na vzdálenost 8 metrů.

Funguje pouze se SIM kartou 4G (není kompatibilní se SIM kartami operátora Orange) a PIN kód na kartě musí být deaktivován.
Klíčové vlastnosti:
- Typ připojení 4G
- Jednoduché ovládání přes mobilní APP
- Možnost ukládání dat na standardní paměťové karty TF/MicroSD nebo na Cloudové uložiště
- Funkce PIR detekce lidského pohybu (dosah 8m) a notifikací do mobilního telefonu
- IR (infra-red) i barevné noční vidění do vzdálenosti až 30m
- Otočný motorizovaný objektiv
- Full HD 1080P (1920x1080 pixel) rozlišení
- Nahrané video se kóduje do formátu H.265 a H.264+
- Napájení pomocí solárního panelu s výkonem až 6W
- IP66 ochrana proti vodě a prachu

Vysoká kvalita a rozlišení



| Technické specifikace: | |
| Typ senzoru: | 3.0MP 1/2.7" CMOS |
| SIM karta: | Nano SIM |
| Rozlišení záznamu: | 1920*1080 |
| Kapacita baterie: | 12000mAh |
| Výkon solárního panelu: | 6W |
| Noční mód: | ANO |
| Podpora TF karty: | ANO (16GB-128GB) |
| Pracovní teplota: | -10~60 ° C |
| Spotřeba v pohotovostním režimu: | 0,05W |
| Ochrana: | IP66 (platí pouze v případě, že jsou všechny vstupní i výstupní konektory zakryté např. silikonovým ochranným krytem) |
| Rozměry: | 235*240*115mm |
| Hmotnost: | 1,6Kg |
| Vhodný adaptér pro nabití - parametr | DC 5V/2A |
| Úhel záběru | 350°/90° |
| Ceník cloudového úložiště: | |
| 30 denní subscription (7 denní archivace záznamu na cloudu) | 1.99 USD |
| 30 denní subscription (30 denní archivace záznamu na cloudu) | 3.99 USD |
| 180 denní subscription (7 denní archivace záznamu na cloudu) | 10.99 USD |
| 180 denní subscription (30 denní archivace záznamu na cloudu) | 19.99 USD |
| 360 denní subscription (7 denní archivace záznamu na cloudu) | 19.99 USD |
| 360 denní subscription (30 denní archivace záznamu na cloudu) | 39.99 USD |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.


Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment

















