Solární kamera Viking PRIME-WiFi
Solární 4K kamera Viking PRIME WiFi
Solární 4K kamera Viking PRIME WiFi, která disponuje panoramatickými čočkami s 180° úhlem pohledu, IP66 ochranou (platí pouze v případě, že jsou všechny vstupní i výstupní konektory...
Kód produktu: VPRIMEWIFI EAN: 8595656509004 Výrobce: VIKING
- Popis
- Dotaz k produktu
Solární 4K kamera Viking PRIME WiFi
Solární 4K kamera Viking PRIME WiFi, která disponuje panoramatickými čočkami s 180° úhlem pohledu, IP66 ochranou (platí pouze v případě, že jsou všechny vstupní i výstupní konektory zakryté např. silikonovým ochranným krytem), PIR čidlem - dosah 8m, detekcí lidského pohybu a nočním viděním. Ke kameře je také možno připojit výkonný solární panel, díky kterému je kamera nezávislá na elektrické síti.

Kamera se připojuje pomocí WiFi (2.4GHz) a poskytuje rozlišení až 4K, díky kterému budete moci pozorovat detailní obraz.
K uložení záznamů můžete využít jak slot na paměťovou kartu (až 128GB), tak cloudové úložiště.
Nahraná videa se kódují do formátů H.264+ a H.265.
Kameru lze ovládat a nastavovat pomocí aplikace NiView, která je dostupná jak na App Store (zařízení Apple, operační systém iOS) tak na Google Play (pro zařízení s operačním systémem Android).
Odkaz na stažení mobilní aplikace ZDE.

Solární kameru Viking PRIME WiFi lze napájet solárním panelem, přiloženým v balení, s dostatečným výkonem pro dobití baterie kamery (18000mAh) při optimálním slunečním svitu a správným nastavením pracovního módu kamery. Nebo kameru můžete nabíjet pomocí powerbanky či jiného zdroje nebo přímo ze sítě díky USB-C vstupu.
Chytrá aplikace NiView vám umožňuje vzdálený přístup, kde můžete v reálném čase sledovat dění před kamerou, výběr ze 3 pracovních režimů (běžný režim, adaptivní režim a režim nepřetržitého zaznamenávání) a ovládání nastavení obrazu (úhel záběru, přehrání záznamu, nastavení kamery a uživatelského účtu).
Kamera Viking PRIME WiFi také disponuje jak mikrofonem tak reproduktorem, což vám umožňuje obousměrný zvukový přenos. Mimo jiné jsou zde i dva světelné zdroje, které umožňují barevný obraz záznamu až na 20m a zároveň IR (infra-red) noční vidění pro zaznamenání pohybu i v případě neideálních světelných podmínek do vzdálenosti až 40m.

Klíčové vlastnosti kamery Viking PRIME WIFI
- Panoramatická kamera 4K/8MP s připojením WiFi a se solárním napájením.
- Ultra širokoúhlé monitorování se dvěma objektivy 180°.
- Doba provozu kamery až 80 dní bez napájení ze SP (laboratorní test)
- Rozlišení 4K (4096*2160)
- WIFI 2,4 GHz, IEEE 802.11 b/g/n.
- Solární panel o výkonu 6 W s prodlužovacím kabelem o délce 2 m, vestavěná baterie 18000 mAh (solární panel lze nainstalovat odděleně)
- Obousměrný hlasový interkom.
- Cloudové úložiště a úložiště na kartě TF max. 128 GB.
- Podpora vzdáleného prohlížení/přehrávání pomocí aplikace Android, IOS APP (APP: NiView).
- Záznam videa a zasílání zpráv při probuzení pomocí PIR + detekce lidského pohybu (dosah 8m).
- 24hodinové zaznamenávání obrazu + trigger recording – zaznamenávání obrazu dle předešlých instrukcí pro spuštění
- Konstrukce s duálním zdrojem světla, noční vidění v plné barvě na vzdálenost 20 m, noční vidění v infračerveném režimu na vzdálenost 40 m.
- Dual-lens - Dva objektivy (každý 2,8mm) spojený do super širokoúhlého zobrazení, čtyřnásobný digitální zoom (přiblížení).
- Dual-channel náhled pro dosažení panoramatického a detailního pohledu.
- Podpora detekce lidského pohybu a automatické sledování lidského pohybu.
- Stupeň voděodolnosti IP66

| Ceník cloudového úložiště: | |
| 30 denní subscription (3 denní archivace záznamu na cloudu) | 3.99 USD |
| 30 denní subscription (7 denní archivace záznamu na cloudu) | 4.99 USD |
| 30 denní subscription (30 denní archivace záznamu na cloudu) | 5.99 USD |
| 360 denní subscription (3 denní archivace záznamu na cloudu) | 39.90 USD |
| 360 denní subscription (7 denní archivace záznamu na cloudu) | 49.90 USD |
| 360 denní subscription (30 denní archivace záznamu na cloudu) | 59.90 USD |
| Technické informace: | |
| Model | Viking PRIME WiFi |
| Obecné | |
| Hlavní procesor | Ingenic-T40 |
| Operační systém pro aplikaci | Android + iOS |
| Senzor obrazu | 2 x CMOS senzor |
| Komprese obrazu/Formát videí | H.264+/H.265 |
| Rozlišení | 4Mp + 4MP |
| Připojení k internetu | 2.4Ghz, IEEE 802.11 b/g/n |
| Detekce | |
| Detekční mód | PIR + rozpoznání člověka |
| Detekční vzdálenost | 0 - 8 m |
| Úhel detekce | 180° |
| Oznámení/Upozornění | Notifikace do telefonu |
| Noční vidění | |
| Plně barevné noční vidění | 0,00001 Lux |
| IR LED | infračervené LED světla na 40 m vzdálenost |
| Bílé LED světlo | bílé LED světla na 20 m vzdálenost |
| Audio | |
| Vestavěný reproduktor | spotřeba ±3W |
| Vestavěný mikrofon | monitoruje hlas až do 20 m |
| Optika | |
| Dual-lens | 2,8 mm + 2,8 mm spojený panoramatický pohled |
| Rozlišení | 4K (4096*2160) |
| Úložiště | |
| Cloud úložiště | v APP |
| TF karta | TF karta max. 128Gb |
| Baterie a výkon | |
| Režim napájení | Solární panel + vestavěná baterie |
| Solární panel (materiál) | Monokrystalický panel, silikon |
| Výkon solárního panelu | 6W |
| Kapacita baterie | 18 000 mAh |
| Spotřeba při snímání obrazu | 3W |
| Spotřeba při stand-by režimu | 0,003W |
| Doba provozu pouze na baterie | až 80 dní bez napájení ze SP (laboratorní test) |
| Vhodný adaptér pro nabití - parametr | DC 5V/2A |
| Ostatní | |
| Prostředí pro použití | indoor i outdoor |
| Operační teplota | -20° - 60°C |
| Operační vlhkost | 0% - 90% RH |
| Hmotnost | 1,5 Kg |
| Rozměr produktu | 155 x 220 x 143 mm |
| Rozměr balení | 250 x 230 x 188 mm |
| IP ochrana | IP66 (platí pouze v případě, že jsou všechny vstupní i výstupní konektory zakryté např. silikonovým ochranným krytem) |

Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.


Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















