Solární panel Viking LVP200
Solární panel Viking LVP200
Solární panel Viking LVP200 představuje revoluci na trhu s pevným skládacím solárním panelem o výkonu 200W.
Je vyroben z monokrystalických solárních článků A-Grade, nejnovější fólie ETFE s...
Kód produktu: VSPLVP200 EAN: 8595656506737 Výrobce: VIKING
- Popis
- Dotaz k produktu
Solární panel Viking LVP200
Solární panel Viking LVP200 představuje revoluci na trhu s pevným skládacím solárním panelem o výkonu 200W.
Je vyroben z monokrystalických solárních článků A-Grade, nejnovější fólie ETFE s laminováním a 23 mm lehkého a tenkého rámu. Díky použití těchto materiálů je solární panel odolný vůči nečistotám se samočistícím efektem, což maximalizuje dopad na sluneční výkon a jeho efektivitu.
Klíčové vlastnosti:
- Vysoká účinnost solárních, monokrystalických panelů (až 21,80%)
- Velké množství redukcí a konektorů pro neomezené možnosti nabíjení
- Pouze 50% hmotnosti proti konvenčnímu, skládacímu solárnímu panelu.
- Nastavitelný hliníkový stojan odolný proti korozi.
- 100% odolný proti povětrnostním vlivům s odolností IP65/IP67

Ideální využití kdekoliv doma, v přírodě, na chatě, chalupě, při kempování, na rybách, atd. kde potřebujete mít dostatek energie bez standardní elektrické zásuvky. Pro nabíjení všech el. zařízení do výkonu do nabíjecího proudu 19.8V max.

| Vlastnosti produktu: | |
| Kód produktu: | VIKING LVP200 |
| Maximální výkon: | 200W |
| Maximální napájecí napětí (Vmp): | 19.8V |
| Maximální proud (Imp): | 10.1A |
| Napětí v otevřeném obvodu (Voc): | 23.3V |
| Zkratový proud (Isc): | 10.7A |
| Účinnost buněk (%): | 21.80% |
| Specifikace: | |
| Konstrukce: | Tvrzené PVC |
| Rozměr otevřeného panelu: | 1370*800*25mm |
| Rozměr zavřeného panelu: | 800*685*50mm |
| Hmotnost: | 9.5KG |
| Odolnost: | IP65/IP67 |
| Osvědčení: | CE,ROHs,ISO |

Dárek k solárnímu panelu:

Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.


Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















