SP6000+ - na desce 2x8 zón, 4x PGM + relé
Zabezpečovací ústředna SPECTRA SP+ je určena pro malé až střední aplikace. Na desce ústředny je k dispozici 8 vstupů s možností připojit 16 zón v ATZ zapojení, další zóny lze připojit pomocí expanderů, jako klávesové zóny...
Kód produktu: 2207-019 EAN: 8595584656849 Výrobce: PARADOX
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Max. počet zón v systému | 32 |
| Počet uživatelských kódů | 32 |
| Počet oblastí | 2 |
| Napájení | 16 V~, 20/40 VA |
| Max. proudový odběr z AUX výstupu | 1 A |
| Max. proudový odběr z výstupu BELL | 1 A |
| Proudový odběr ústředny | 55 mA |
| Dobíjecí proud záložního akumulátoru | 350/700 mA |
| Doporučený záložní akumulátor | 12 V, 18 Ah/7 Ah |
| Maximální délka sběrnice /součet/ | 230 m |
| Maximální délka sběrnice k modulu | 75 m |
| Max. počet modulů v systému | 15 |
| Počet vstupů (zón) na desce ústředny | 8 (ATZ 10) |
| PGM výstupy na ústředně | 4x opto-relé 100 mA polarita +/- |
| PGM výstupy na ústředně | 1x relé NC/NO |
| Sběrnicové detektory | ne |
| Bezdrátové zóny | 32, s radiovou nadstavbou |
| Max. počet PGM výstupů v systému | 16 |
| Bezdrátové PGM výstupy | 16 |
| Historie událostí | 512 |
| Počet telefonních čísel na PCO | 2 + 1 záložní |
| Počet tel. čísel na občanský telefon | 5 |
| Automatické zapnutí | ano, podle času, klidu v systému |
| Bezdrátové ovládání klíčenkou | ano |
| Opakovač pro prodloužení dosahu | RPT1 |
| Software | BabyWare |
| Mobilní aplikace | BlueEye (Android, iOS) |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment

















