Stativ CEL-TEC DG-228
Cel-Tec DG-228 je jednoduchý stojan s třemi nožkami pro stabilní ustavení. Je určen pro kompaktní fotoaparáty, sportovní kamery a pro mobilní telefony. Instalace kamery a fotoaparátu se provádí pomocí standardního 1/4"...
Kód produktu: 1610-024 EAN: 8595584634557 Výrobce: CEL-TEC
- Popis
- Dotaz k produktu
Cel-Tec DG-228 je jednoduchý stojan s třemi nožkami pro stabilní ustavení. Je určen pro kompaktní fotoaparáty, sportovní kamery a pro mobilní telefony. Instalace kamery a fotoaparátu se provádí pomocí standardního 1/4" stativového šroubu. Mobilní telefon se snadno vloží mezi svorku na horní straně stativu a je hotovo. Stojan je skládací, vejde se vám zajisté do každého batohu či brašny, je z větší části vyhotoven z kvalitního černého ABS plastu, má ale otočnou hlavu, která je vyrobena z pevného kovu. Pro složení stativu je nutné stisknout bezpečností zámek na straně otočné hlavy.
Klíčové vlastnosti stojanu Cel-Tec DG-228:
- Stojan určený pro kompaktní fotoaparáty, sportovní kamery a pro mobilní telefony
- Stojan má 3 nožky s gumovými prvky pro větší stabilitu
- Na boku otočné hlavy stativu se nachází zámek na rozložení pro větší zabezpečení
- Jednoduchá instalace mobilního telefonu, kamery či fotoaparátu
- Stojan má černou barvu
| Boční náklon | -35° až +35° |
| Otočná hlava | 360° |
| Stativový šroub | 1/4" |
| Materiál | ABS plast, nerezová ocel |
| Nosnost | 1,5 kg |
| Minimální výška | 135 mm |
| Maximální výška | 185 mm |
| Hmotnost | 230 g |
| Rozsah pro mobilní telefon | 55 mm - 88 mm |
| Výška s držákem mobilního telefonu | 260 mm |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















