Světlo na kolo Viking B6647
Světlo na kolo Viking B6647
Světlo na kolo Viking B6647 zajišťuje bezpečnější jízdu a dostatečnou viditelnost. Světlo na kolo Viking B6647 poskytne vyhovující osvětlení vozovky před kolem, abyste měli skvělý přehled...
Kód produktu: B6647 EAN: 8595656508816 Výrobce: VIKING
- Popis
- Dotaz k produktu
Světlo na kolo Viking B6647
Obsah balení:
1 ks - Světlo na kolo Viking B6647
1 ks - Kabel USB-C na USB-A
1 ks - Držák na světlo pro kolo
| Technické specifikace světla: | |
| Model: | Světlo na kolo Viking B6647 |
| Zdroj světla | SMD + COB |
| Svítivost: |
180 lm (nízka) - 500 lm (vysoká), 500 lm (COB), 800 lm (oboje) |
| Barva světla: | 5500 - 7500K, Ra 65 |
| Režim ovládání: |
Stisknutím vypínače ON/OFF hlavního světla nebo vypínače ON/OFF bočních světel, aktivujete dané světlo a následně jednotlivými stisknutími přepínáte mezi jednotlivými světelnými módy až do případného vypnutí. Boční světla mají i mód stroboskop, případně svítí i červeně. |
| Provozní čas: | 5,5h(Nízká) - 2,5h(Vysoká) - 2,5h(COB) - 1h(oboje) |
| Ochrana: | IPX4/IK07 |
| Rozměry: | 4,8 x 8,8 x 9,2 cm |
| Kapacita baterie: | 3,7V 2000mAh |
| Doba nabíjení: | 4h |
| Vstup pro nabíjení: | USB-C |
| Hmotnost: | 115 g |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.


Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















