SXKD-7-SSTP-LSOHFR-B2ca - Solarix LSOH, 500m/cívka, B2ca-s1,d1,a1
Instalační kabel Solarix s označením SXKD-7-SSTP-LSOHFR-B2ca je vysoce kvalitní dvakrát stíněný kabel kategorie 7, který je testovaný až do šířky pásma 1000 MHz a je určený pro provoz vysokorychlostních ethernetových protokolů,...
Kód produktu: 2306-222 EAN: 8595684701043 Výrobce: SOLARIX
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ kabelu | SSTP |
| Provedení | 4 páry |
| Kategorie | 7 |
| Vodič | drát |
| Průměr vodiče | 0,57 mm |
| Stínění | ano |
| Provedení stínění | fólie kolem každého páru |
| Provedení stínění | oplet všech 4 párů |
| Vnější plášť | LS0HFR-B2ca |
| Reakce na oheň | B2ca-s1,d1,a1 |
| Vnější průměr kabelu | 7,8 mm |
| Barva pláště | oranžová |
| Balení | 500 metrů, cívka |
| Hmotnost balení | 32,1 kg |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















