TAP-15-MaR - závrtný - NO, NC
Třídrátový závrtný magnetický kontakt s přepínacím kontaktem určený pro instalace MaR. Pro zápustnou montáž do oken, dveří atd. Maximální pracovní vzdálenost je 25 mm.Typmagnetický kontakt...
Kód produktu: 1701-016 EAN: 8595584637350 Výrobce: VAR-TEC
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ | magnetický kontakt závrtný |
| Použití | MaR |
| Provedení | plast |
| Pracovní vzdálenost | 0 - 25 mm |
| Max. proudové zatížení | 500 mA |
| Kabeláž | 3 vodiče |
| Délka kabelu | 0,4 m |
| Poplachový výstup | NC/NO |
| Montáž | zápustná |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















