UPS RACK FSP-2000VA Psin - záložní zdroj UPS
Záložní zdroj UPS RACK FSP-2000VA Psin typu Online. Přehledný LCD displej na čelním panelu zobrazuje vstupní a výstupní hodnotu napětí, stav baterie a zatížení UPS. Místní monitoring UPS přes port USB nebo RS-232. Pro dálkový...
Kód produktu: 2008-041 EAN: 8595584653480 Výrobce:
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | záložní zdroj UPS |
| Typ UPS | online |
| Výkon | 1800 W / 2000 VA |
| Průběh výstupního napětí | sinusovka |
| Prodleva přepnutí | 4 ms |
| Akumulátor | 4x 12 V/ 9 Ah |
| Čas nabíjení | 4 hodiny/ 90% jmen. kapacity |
| Čas zálohování při | 450 W - 25 min |
| Vstup | 1x 230 VAC |
| Vstup | 1x IEC C14 |
| Počet zásuvek | 6 |
| Zásuvky | 6x IEC C13 |
| Komunikace | USB, RS232 |
| Vzdálený dohled | volitelně SNMP card - přídavná karta |
| Zobrazení stavu | Přehledný LCD display |
| Signalizace stavu | volitelně Relay card - přídavná karta |
| Chlazení | aktivní, vestavěným ventilátorem |
| Hlučnost | do 50 dB |
| Obsah balení | napájecí kabel, montážní příslušenství do racku, podstavce pro postavení, USB kabel, uživatelská příručka |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















