VDKB01-BB - set zvonku a reproduktoru, kamera, přísvit, Wi-Fi 6 dual, SD karta, baterie, detekce člověka, balíku
Set domácího zvonku se 4 Mpix kamerou. Venkovní jednotka je doplněna o IR přísvit, tlačítko zvonku, reproduktor, mikrofon. Kamera detekuje osoby, vozidla, balíky. Lokální záznam na SD kartu, připojení dual Wi-Fi 6 na 2.4 a 5 GHz,...
Kód produktu: 2602-067 EAN: 6937552437685 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP venkovní jednotka |
| Komunikační protokol | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| WiFi | 2.4 GHz a 5 GHz |
| Kamera | 1/3.11" CMOS |
| Úhel záběru | H:180°,V:180° |
| Počet zvonkových tlačítek | 1 |
| SD karta | Micro SD card (support max. 512 GB) |
| Napájení | venkovní jednotka: Battery 36Wh/Capacity 10000mAh, dobíjení (5 VDC±5%, 2 A) nebo trvalé napájení (12–24 VDC/8–24 VAC, 1 A). vnitřní reproduktor: 100V-240V AC, 50/60 Hz/max.3 W |
| Materiál | plast |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















