Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking M328
Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking M328
Solární LED světlo s pohybovým senzorem a s 328ks vysoce svítícími LED diodami je ideální k osvětlení venkovních prostor bez možnosti připojení k elektrické...
Kód produktu: M328 EAN: 8595656506041 Výrobce: VIKING
- Popis
- Dotaz k produktu
Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking M328
- Solární LED světlo s pohybovým senzorem a s 328ks vysoce svítícími LED diodami je ideální k osvětlení venkovních prostor bez možnosti připojení k elektrické síti, jako je např. zahrada, vstup do domu atd.
- Díky solárnímu napájení je LED světlo zcela soběstačné a nezávislé na napájení z elektrické sítě.
- Jeho instalace je velice jednoduchá a jste tak schopni osvětlit jakékoliv prostory za několik okamžiků a bez další potřeby kabeláže.
- Baterie v sol. světlech poskytují dostatečný výkon pro celonoční osvětlení.
- Další výhodou, kromě jednoduché montáže a mobility, je jejich individuální nastavení intenzity osvětlení dle aktuální potřeby.
- Vestavěný pohybový senzor detekuje pohyb v rozmezí do 8m v pozorovacím úhlu 120°, zároveň dokáže rozpoznat falešný pohyb (pohyb větví, vítr, atd.).
- Rozptyl světla až do 270° !
- Odolnost proti dešti a vodě IP65 (déšť, stříkající voda, prudký vítr s deštěm, sníh, atd).
- Výhodou světel řady M, je ochranný plastový kryt LED světel s pravidelnými lomy na vnitřní straně, které zajišťují lepší světelnou vodivost a rozptyl světla, proti jednoduchému, čirému krytu.

| Technické specifikace: | |
| Označení | VIKING M328 |
| Solární panel: | Polykrystalický, 5.5V, 2W |
| Svítivost: | 3000lm |
| Počet LED: | 328ks |
| Typ baterie: | Li-ion baterie 2500mAh/3,7V |
| Stupeň ochrany: | IP65 |
| Detekce pohybu do: | 3-5m |
| Pozorovací úhel čidla: | 120° |
| Rozptyl světla: | 270° |
| Režimy: | plné světlo, tlumené světlo + pohybem aktivované plné světlo, stálé tlumené světlo |
| Rozměr světla | 170*58*104mm |
| Certifikace: | CE, RoHS |
| Hmotnost produktu: | 220g |
| Hmotnost balení: | 270g |
| Nabíjecí čas: | 8h |
| Materiál: | ABS+PC |
| Barva světla: | bílá, 6000K |




Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.


Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















